Álmaim állása?!

Szerző: Slanger - 2009.07.01. 13:50

Bookmark and Share

 Ahogy az álláshirdetéseket böngésztem, az alábbi gyöngyszemre bukkantam:

Pozíció: római városlátogató

Feladatok
- min. 500 fénykép készítése a városról,
- nevezetességek meglátogatása,
- napi min. egy pizza elfogyasztása.

Elvárások
- napimádó,
- élvezze a repülőutat,
- előny: érdeklődés az olasz kultúra és gasztronómia iránt.

Amit kínálunk
- 4 napos kikapcsolódás,
- félpanziós ellátás,
- transzfer,
- olasz kultúra megismerése.

Munkavégzés helye
- Róma

Elég jól hangzik, pláne ha még némi készpénzzel is megdobnak a munka fejében. Egyébként akit érdekel, itt találtam.

Címkék: álláshirdetés

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Droli · https://soundcloud.com/drolimusic 2009.07.01. 15:51:21

Ügyes :-) Kár, hogy csak egy nyereményjáték fődíja ez, s nem valódi állás. Jobban belegondolva szívesen lennék fizetett turista :-)

Slanger · http://tudtad.blog.hu 2009.07.01. 20:02:19

@Droli: szerintem többen is vagyunk ezzel így :)

süti beállítások módosítása